Gerardus Evenement Planner

Voor elk budget is er iets te organiseren

  • Home
  • Mogelijkheden
  • Foto’s
  • Referenties
  • BLOGS
  • Contact

Wat is er al georganiseerd?

Gerardus Evenement Planner heeft al veel verschillende evenementen georganiseerd.

Van huwelijken, familiedagen, kolfclinics, expositie-tournees, opzetten van een vereniging, tuinfair, surpriseparty’s, hondenfeestjes, secretaressebijeenkomsten, etc. Om een idee te krijgen, neem een kijkje op het fotoalbum.

Recente berichten

  • Persbericht ‘Auteur Danny Steehouwer vecht tegen pesten met zijn lezing en-of boekpresentatie Droomjongen (Pesten is meer dan alleen Slachtoffer & Dader)!
  • Per 20-07-2026 officiële nieuwe samenwerking tussen auteur Danny Steehouwer & Gerardus Evenement Planner tot en met 31-12-2026
  • Gerardus Evenement Planner en Dragqueen Kitty Glamourus verlengen hun samenwerking voor onbepaalde tijd!
  • Gerardus Evenement Planner verkoopt 1e theatershow van IrisQueen uit!
  • Persbericht ‘Dragqueen Kitty Glamourus on tour!’
  • Einde samenwerking Gerardus Evenement Planner & Kaasje bij Lou uit Cuijk van Laura Pikavet
  • Kitty Glamourus

Archieven

privacy verklaring

  • Facebook

Copyright © 2026 Gerardus Evenement Planner · realisatie Bizzka 2018